half blood hill
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Incearca sa nu mori...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 After so long, finally with you again

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:04 am

Gemea, muscandu-si buzele cu putere, simtind acea placere oferita doar de el si nimeni alcineva.Se ridica, respirand greu din cauza ca era foarte excitata si toate cele.
Se apropie de el, sarutandu-l scurt pe buze. Coborand cu saruturile pe gatul lui. Tot mai ajuns ajungand pana la urma in locul dorit.Ii dadu mana la o parte, incepand sa isi treaca limba peste babrbatia lui, schitand un mic zambet in coltul gurii.
Doar cu el isi permitea sa fie perversa si cu nimeni altcineva, si stia ca doar pe el il vroia, chiar daca nu ii mai spusese niciodata, dar avea de gand sa ii spuna si acest lucru.
Isi plimba unghile pe abdomenul sau bagandu-si unghile in abdomenul lui fara saa vrea.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:10 am

Ranji larg cand vazu ca fata se apropie de el, raspunzandu-i la sarutul scurt. Isi musca buza inferioara cand aceasta cobora din ce in ce mai jos pana ce a ajuns in locul ala, si isi retrase mana in cele din urma. Scapa un scurt geamat in clipa cand fata isi trecu limba peste mandria lui, aceasta simtindu-se deja foarte bine. Trecuse prea mult timp de cand nu a mai fost tratata intr-un asemenea mod si acum era putin mai sensibil, mai ales ca partenera lui era cea pe care o iubea. O privea atent, ranjitor, ducandu-si mainile in parul fetei, strangandu-l intr-un coc sau ceva de genul ca sa poata vedea mai bine ceea ce fata facea in acele clipe. Cand ii simti unghiile in abdomen nu schita nici cea mai mica durere, nu avea voie. Era era stapana lui si orice ii facea trebuia sa indure. In plus, nici nu-l prea durea avand in vedere ca era vampir si experimentase dureri groaznice ce cu siguranta ar fi putut omora un simplu om sau chiar si un vampir mai slab. O lasa sa faca tot ce vroia aceasta, Beau fiind proprietatea ei.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:17 am

Isi retrase unghile, deoarece nu vroia sa il raneasca, desi nici nu avea cum sa o faca, din moment ce mai exact putea sa isi rupa unghile in abdomenul lui fiind si asa mult prea bine lucrat.
Continua ceva ce incepuse, degetele ei calde, plimbandu-se pe abdomenul lui.
Trecuse prea mult timp de cand nu o mai facuse , cu nimeni , intr-un fel sau altul nici nu se simtea la fel de bine si nu vroia sa il '' insele '' chiar daca oficial nu erau impreuna sau ceva de genul.
Erau multe lucruri intre ei ce se intamplasera, mai ales ca fusese primul din viata ei si nimeni altcineva , doar pe el il vroia.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:29 am

Isi lasa capul pe spate, gemand scurt si des caci ceea ce fata ii facea era al naibii de bine. Mandria lui se simtea acum ca in Rai si trebuia sa recunoasca: Isabella era din ce in ce mai priceputa la asta. De cand aceasta se nascuse si pana in prezent, in viata lui nu a mai fost si nici nu va mai fi o alta femeie. Ea reprezenta intregul univers pentru Beau si asa va fi mereu, plus ca el a fost cel care o dezvirginase pe fata iar acest lucru insemna ca nu mai avea sa o dea la nimeni, avea sa o tina doar pentru el pentru tot restul vietii. O iubea mult prea mult ca sa o lase sa fie cu altcineva si, desi nu erau impreuna, oficial, asta nu insemna ca Beau nu se comporta de parca Isabella ii era iubita. Incepuse sa-si miste putin soldurile, bj-ul devenind acum si mai intens. Isi musc buza inferioara de placere si in cele din urma o opri pe fata, intorcand-o cu spatele la el, punand-o sa stea in patru ''labe'' in timp ce si-a prins mandria in mana, pozitionandu-se mai bine la spatele acesteia, penetrand-o incet, ducandu-se pana la capat. Desi aceasta era numai buna, trecuse totusi ceva timp de cand nu o mai facuse si nu vroia sa o ia chiar brutal inca de la inceput.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:41 am

Nu comenta nimic, cand tanarul o intoarse cu spatele, gemand in momentul cand o patrunse. isi musca buzele, strangand cearceaful alb, lasandu-si putin capul pe spate, simtind acei fiori placuti, care doar Beau putea sa ii ofere rosatei.
Nu mai gandea logic acum , defapt in preajma lui nu gandea deloc logic, in preajma lui, deoarece era mult prea innebbunita dupa el chiar daca acesta nu stia in detaliu ce simtea roscata pentru el, dar avea de gand sa ii spuna.
Nu avea de ce sa se ascunda, il iubea prea mult si asta era tot ce conta pentru ea si nimic mai mult.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:47 am

Incepuse sa se miste in interiorul acesteia dupa ce o penetrase pana la capat, simtind-o atat de bine si atat de fierbinte incat aproape ca se topea pe picioare. Ii simtea muschiul strangandu-se in jurul mandriei lui, udandu-l si tragandu-l cat de adanc era posibil in aceasta. Isi tinea mainile pe mijlocul fetei, cuprinzandu-l si observand ca era din ce in ce mai suplu, fata continuand sa se maturizeze din ce in ce mai mult sub ochii lui. Devenea din ce in ce mai frumoasa si mai feminina si il cucerea peste masura. Mari ritmul penetrarilor, gansindu-i destul de repede punctul sensibil, axandu-se pe acesta caci stiia ca avea sa o scoata pe fata din minti. Il lovea puternic si dornic de mai mult, muscandu-si buza inferioara din cauza placerii, scapand gemete de extaz. Era atat de bine pentru Beau sa fie adanc in ea si sa faca asa ceva cu cea pe care o iubea. Se apleca peste ea, astfel penetrand-o iarasi pana la capat, continuand sa se miste in timp ce ii cuprinse sanii in maini si incepuse sa se joace cu acestia, sarutandu-i pielea fina a umarului, muscand-o usor, fara a-i lasa semne intr-un asemenea loc foarte vizibil.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 9:54 am

Gemea de placere, muscandu-si buzele si simtindu-se in al noulea cer.Beau stiuse tot timpul sa o duca pe culmile exatzului si ii convenea, placerea intensificandu-se cu fiecare penetrare.
Nu vroia sa mai termine, fiind mult prea in extaz doar din cauza lui.
Continua sa stranga cearceaful in maini, simtind fiecare sarut si atingere a lui, atat de intens, incat parca o ardea locurile in care o saruta, dar ii placea extrem de mult.
Isi musca atat de tare buzele, incat se mira ca nu ii daduse sangele, desi cateva firicele isi facusera aparitia in coltul buzelor.
Avea acel tic sa isi muste buzele tot timpul, cand se culca cu Beau si cand era nervoasa, dar o facea de placere.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 10:00 am

Ii intoarse chipul si ii saruta buzele ranite de atatea muscaturi, stiind ca fata facea asta mai tot timpul in timpului actelor cu el. Trebuia sa o dezobisnuiasca cat mai curand, pana nu avea sa-si strice frumoasele buze de tot. Isi strecura limba in gura ei, explorandu-i fiecare coltisor ca apoi sa ii prinda limba intre buze, sa o maseze si sa o suga posesiv in timp ce mainile lui inca se jucau cu sanii acesteia, cuprinzandu-i sfarcurile intre degete, tagand de ele si masandu-le, fiind foarte intarite. Continua sa faca miscari ample adanc in ea, lovindu-i incontinuare punctul sensibil, mandria lui intarindu-se si mai mult. Isi retrase chipul, indreptandu-si spatele, iesind brusc din aceasta. Se intinse pe spate, facandu-i semn fetei sa vina deasupra lui, fiind timpul sa mai schimbe pozitiile, iar aceasta era cea mai buna caci putea sa vada absolut tot, si putea sa fie adanc in ea, amandoi avand sa se simta grozav.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 10:08 am

Ii raspunse la sarut, avand o mana pe obrazul lui.
Cand iesise din ea, se aseza deasupra lui, incepand sa faca miscari de sus-jos, avand mainile pe pieptul sau.
Isi trecu limba peste buze, usturandu-le din cauza sangelui si se lasa peste el, sarutandu-l dulce si muscandu-l de buza, si trecandu-si limba peste locul musca, continuand sa se miste deasupra lui, gemetele fiind ceva mai atenuate acum.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 10:14 am

Ranji larg cand aceasta se urca deasupra lui si o penetra iarasi, incepand sa o ajute cu miscarile, impingand puternic in ea, intinzandu-si mainile pana la sanii acesteia pe care ii cuprinse iar, reincepand joaca cu ei. Erau atat de moi si de mari iar pielea lor fina il faceau pe Beau sa vrea sa se joace intr-una cu ei. Ii raspunse la sarut, ranjind larg cand aceasta ii musca buza inferioara, gemetele facandu-se iarasi auzite. O privea atent in timp ce se misca, simtind cum o lua razna de-atata excitare, corpul ei fiind de vis, muschiul ei incepand iarasi sa se stranga in jurul mandriei lui intr-un mod atat de placut. Isi lasa capul pe spate, gemandu-i numele, impingand mai repede si mai adanc in ea, acele sunete scoase de mandriile lor excitandu-l si mai mult.
-Ugh...e-esti...p-prea...bunaaa...
Ranji larg, ducandu-si mainile pe fundul ei, strangandu-l de el atunci cand o impinse pe fata pe pieptul lui, trecandu-si limba peste buzele acesteia.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 10:33 am

Gemea, soptindu-i numele fiind excitata, ii fusese atat de dor de el si nu se mai satura de el.
Continua sa il sarute, prinzandu-i limba in momentul in care isi trrecuse limba peste buzele ei.Il iubea, iar cand ii auzi replica, o facu sa zambeasca, murmurandu-i din nou numele, urmatte de niste ahh si uhh, auzindu-se in toata camera.
dar nici ca ii pasa, daca tatal ei o va auzi sau oricine altcineva, se simtea prea bine, fiind in extaz soar datorita luui si nimanui altcineva .
Statea din nou pe el, priivindu-l in ochi avand mana pe pieptul sau.
-Te...te iubesc. tot...tot timpul te-am iubit.sopti intr-un final , printre gemete.
Nu mai putea sa taca, si in plus stia ca Beau tinea la ea, dar nu stia daca o iubea si nici nu vroia ca acesta sa se simta obligat pentru faptul ca ea il iubea.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 10:39 am

Zambi larg cand ii auzi declaratia, rasufland oare-cum usurat. Mereu a stiut ca fata il iubea insa nu stia de ce se simtea acum usurat ca o si auzise din propria ei gura. Se opri o clipa din miscari, punandu-si mainile pe chipul ei, mangaindu-l tandru.
-Sti bine ca si eu te iubesc si ca mereu te-am iubit pustoaico.
O saruta pasional ca apoi sa rupa sarutul cand nu mai avea aer, reluand miscarile la fel de intense si de rapide, simtind ca nu mai avea mult si si-ar fi dat drumul. O tinea bine de mijloc, impingand brutal in ea si foarte repede, gemand de zor, lasandu-si capul pe spate. Isi arcui putin spatele pana ce intrase de tot in ea, dandu-si imediat drumul, umpland-o pe fata cu acea substanta laptoasa. Nu ii pasa daca aceasta ar fi ramas insarcinata, oricum avea de gand ca mai incolo sa o faca sa-i poarte copilul, de preferabil cand ar fi fost in Venetia caci acolo vroia ca sa i se nasca copilul, cand el ar fi fost conducator, in propria lui casa. Respira sacadata, ranjind larg caci se simtise grozav. Mai facu cateva miscari senzuale in ea, chicotind amuzat, mai mult ca tease fiind acele miscari.
-Mmmm...ai fost grozava pustoaico.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 10:58 am

Zambi, privindu-l in ochi, si dandu-se apoi de pe el, asezandu-se langa el, respirand greu.Era rupta, dar nu ii pasa de acest lucru.
Se cuibari la pieptul lui, zambind si contiuand sa stea in bratele lui.
-Am invatat de la cel mai bun. Mi-ai lipsit mi amore.sopti privindu-l in ochi.
Il saruta din nou, mangaindu-i obrazul zambindu-i dulce si inocenta cum doar ea stia.
- Si suntem oficial impreuna? Intreba curioasa si pe un ton soptit.
Era fericita ca era cu el si doar il cu el.Il iubea atat de mult incat nici nu ii venea sa creada.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:06 am

O cuprinse in brate si ii raspunse la sarut ca apoi sa chicoteasca. Asa era, chiar invatase de la cel mai bun, trebuia sa recunoasca. Datorita lui era fata atat de perversa in timpul actelor, insa nu stia daca era chiar atat de bine. Era bine doar cand o facea cu el, insa daca o facea cu altul si era tot asa, nu mai era deloc bine atunci. Dadu afirmativ din cap la intrebarea acesteia, fiind deja logic ca erau impreuna dupa ce amandoi isi marturisise sentimentele si facusera chestia aia de atatea ori.
-Da, oficial suntem impreuna, insa eram impreuna cam din prima noapte cand te-am avut. Ce, credeai ca nu aveam de gand sa raman tot cu tine daca te-am dezvirginat? Mereu vei fi numai a mea, indiferent de ce se va intampla pustoaico.
O ciufulise jucaus ca apoi sa se ridice din pat caci auzul lui fin il anuntase ca mosul venise acasa.
-A venit babacul. Imbraca-te si sa coboram la el. Nu imi pasa daca ii convine sau nu ca sunt aiic, nu am sa mai plec doar ca sa evit un scandal de-al lui. Nu are decat sa faca gura.
Spuse in timp ce adunase hainele, dandu-i-le pe-ale fetei, el incepand sa se imbrace cu ale lui.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:13 am

,, Pai am crezut ca ti-ai gasit pe altcineva in Italia, la cat timp ai fost plecat '' spuse intr-un final.
Se ridica , incepand sa se imbrace si prinzandu-si parull intr-o coada , fiindu-i si asa cald.
Ofta apoi, stand in fata oglinzii si aranjandu-si hainele apoi fiind cam sifonate, dar nici ca ii pasa.
,, Nu conteaza ce comenteaza tata, sunt cu tine si niciodata nu va avea voie sa imi interzica sau ceva cand vine vorba de tine. '' continua, intorcandu-se spre el si zambind dulce.
Era fericita, nici nu ii pasa daca tatal ei mai avea de gand sa faca sau nu scandal.Tot ce conta erau sentimentele pe care le simteau unul pentru celalat si nimic mai mult.
Putea sa faca ca toti dracii ca nici macar nu ii pasa.Descuie usa apoi privindu-l pe Beau si facandu-i semn sa o urmeze.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:20 am

-N-ai sa vezi asa ceva. Tu esti singura entru mine si asa va ramane mereu.
Isi aranja si el hainele si putin parul, tragand adanc aer in piept. Acum era super ok, revigorat dupa o asemenea partida si fericit ca fata recunoscuse ca il iubeste. O privi si dadu afirmativ din cap, iesind din camera odata cu ea. Cobora scarile si dadu nas in nas cu mosul, acesta privindu-l incruntat pe Beau, insa nici ca ii dadea prea mare importanta. Il saluta ca apoi sa intre in living si sa se aseze iar pe canapea si sa inceapa sa butoneze televizorul, asteptand ca Isabella sa i se alature. Avea sa o scoata in oras putin mai tarziu caci vroia sa se plimbe cu aceasta, sa se relaxeze si sa isi puna planul in aplicare, sa o invete ca si prin alte locuri era foarte placut sa o faci, nu numai pe pat cum era aceasta invatata.
-Isabella, imi aduci si mie te rog niste floricele? A inceput emisiunea noastra, haide sa ne uitam.
Striga la aceasta in timp ce se facuse mai comod pe canapea, chicotind amuzat caci era o emisiune de comedie pe care cei doi obisnuiau sa o urmareasca impreuna.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:29 am

Isi privi tatal calma, auzind vocea dulce a lui Beau si pasind apoi in bucatarie, turnand intr-un bol floricele.
-Ce cauta aici?intreba tatal roscatei.
-S-a intors. Si a venit sa ma vada, apropo suntem impreuna.spuse calma.
-Ce?? Intreba tatal ei.
- Nu ai de ce sa comentezi.Stii cat am asteptat sa se intoarca si gandestete ce ai facut tu in astea 8 luni cat a fost plecat.Nu are rost sa comentezi, faci doar mai rau.continua.
Lua bolul si parasi bucataria, alaturandu-se in living unde era Beau.Se aseza langa el, punandu-i bolul in brate si zambindu-i dulce.
Era atat de fericita ca tanarul se afla din nou cu ea, sa il simta atat de aproape sa stie ca este in siguranta si sa poata visa din nou la o viata cu el.Nu dorea nimic mai mult.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:34 am

Auzi discutia celor doi insa cand observa ca nu era nimic grav, isi indrepta atentia spre televizor, incepand sa rada la fazele mult prea amuzante. Cand fata se aseza langa el, isi duse o mana dupa umarul acesteia, incepand sa manance din floricele pe care fata i le aduse. Mosul facea deja spume si intra in living, gata sa comenteze.
-Haide, nu incepe iar. Sa fim seriosi, de 19 ani tot dau pe-aici si nici acum nu te-ai obisnuit cu mine? Pentru numele lui D-zeu, sunt protectorul ei si asa voi ramane. Sti bine care sunt regulile si sti bine ca nu ai ce sa faci. Acum, stai cuminte pana nu imi amintesc ce i-ai facut Isabellei si iti arat ce inseamna sa fiu un vampir.
Spuse in timp ce se mai uita si la Tv si la el, oftand adanc. Ii facu semn sa dispara si sa ii lase singuri, mosul fierband de nervi insa conformandu-se.
-Dupa emisiune mergem la o plimbare. E cazul sa mai iesi si tu din casa.
Mai lua din floricele si continua sa manance si sa se uite la emisiune, razand iarasi.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:40 am

Cand isi vazu tatal intrand in living, se incordase putin in bratele tanarului, fiind sigura ca va iesi cu scandal, dar vorbele lui Beau o uimisera in acel moment.Se abtinu sa nu rada de fata cu tatal ei, privindu-si iubitul apoi.
-Calmeaza-te, nu merita.sopti, stand cu capul pe umarul sau si avand o mana pe piciorul acestuia.
Se uita apoi la emisiune, razand si simtindu-se extrem de bine.Nu mai avea de ce sa isi faca griji, cat timp era langa Beau o durea in pasipe de toata lumea , doar el contand in momentele de genul.
-O plimbare suna perfect.spuse razand si continuand sa se uite la emisiune.
Era din nou, atat de bine, ca si acum opt luni, fiind din nou impreuna, si simtindu-se excelent.Nu putea cere nimic mai mult si nici nu vroia sa ceara mai mult decat avea deja.
Il avea pe el, tatal ei tacea naibii din gura in fata lui, ceea ce era bine pentru roscata si restul ehh detalile minore chiar nu mai contau in acele momente.Era fericita si asta era tot ce conta, asa vedea ea lucrurile si acea zi nu putea sa fie mai perfecta decat era deja.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:46 am

Realiza ca nu merita sa se enerveze pentru un om care uitase complet ce insemna cu adevarat sa traiesti, care daduse vina pe proprii copii pentru ceva pe care el il facuse si gresise. Zambi larg cand fata accepta sa mearga la o plimbare, stiind deja unde avea sa o duca: pe dealul unde adesea stateau noaptea. Pana ce ar fi ajuns acolo s-ar fi facut deja seara caci era cam departe, insa numai bine. Asa puteau sa vada stelele, sa aibe parte de putin romantism fara ca nimeni sa ii deranjeze.
-Dar fratele tau unde e? Nu mai are d egand sa mai de-a pe-acasa? Am putina treaba cu el as aca ar face bine sa vina curand.
Dadu bolul la o parte din poala caci se saturase. Ca vampir, nu putea manca multa mancare pentru oameni, insa uneori mai trebuia sa o faca, ca sa compenseze lipsa sangelui. Continua sa o tina pe fata de dupa gat si sa priveasca calm la televizor, emisiunea fiind pe terminate, lucru ce insemna ca nu mai aveau mult de asteptat si puteau pleca. Oricum, si maine va fi un nou episod asa ca nu ii va duce dorul prea mult.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:50 am

-Trebuie sa ajunga. spuse privindu-l suspicioasa.Ce treaba ai cu Lukas? intreba, pe un ton dulce si inocent.
Logic ca era curioasa.Nu avea nici o sansa sa scape de gura ei, fiind si asa mult prea incapatanata, dar nu mai apuca mult sa se roage de acesta sa ii spuna, deoarece Lukas intra in living in acel moment.
-Lume noua. spuse acesta razand si postandu-se in fata celor doi.
Roscata semana destul de bine cu el, fiind amandoi roscati, doar ochii fiind diferiti.Roscata chicoti incet, privindu-si acum fratele si facandu-i semn sa se dea din fata televizorului ca nu mai vedea nimic de el.
-Lukas, nu esti din sticla. murmura tanara nemultumita.
-Mdea... mai taci. spuse acesta razand si asezandu-se pe masuta de cafea.
Se tachinau unul pe celalat, deobicei roscatul o facea sa rada cand avea nevoie, dar oricum era foarte apropiata de acesta.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 11:55 am

Zambi larg cand Lukas isi facu apartia, adorandu-l pe tipul asta. Ii era cel mai bun prieten si, desi avea deja un vampir protector, nu ezitase nici o clipa sa-l protejeze si pe acesta pe langa Isabella, pentru el fiind egali la aceasta categorie. Mereu fusese aproape de el si mereu il ajutase cu multe chestii, fiindu-i ca un frate. Se intinse si dadu mana cu el, ca apoi sa revina la locul lui.
-Lukas, prietene, ai venit la fix. Tocmai vorbeam cu Isabella ca am nevoie de ajutorul tau. Peste o luna ma voi intoarce in Italia si nu stiu cat am sa stau; poate mai mutl sau mai putin decat am stat acum. Oricum, Isabella va veni cu mine si am nevoie de cineva care sa se ocupe de cofetarie in locul meu, sa o patroneze. I-a spune, esti interesat? Desigur, salariul meu iti va reveni tie, la fel ca si profitul.
De cand erau cei doi mici Beau deschisese o cofetarie, afacerea mergandu-i foarte bine, iar acum nu vroia sa o lase balta, caci i-ar fi parut rau. In plus, stia ca Lukas are nevoie de o slujba, si nu gasea una mai perfecta si ma banoasa decat aceasta. Doar el stia cum mergeau treburile la cofetarie caci il ajutase de multe ori.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 12:58 pm

Lukas ramase stupefiat de oferta lui Beau, dar zambi privindu-l calm.
-Stii bine ca te ajut, si lucram si pe gratis nu-i problema.Dar cum de o iei pe scorpia asta cu tine? intreba Lukas razand, aratand spre sora lui.
Roscata scoase limba la el rautacioasa, fiind totusi uimita, ca Beau vreoia sa o ia cu el in Italia.Se pare ca surprizele erau in lant in acea zi si era doar inceputul a tot.Isi privi uimita iubitul, uitand pe moment de faptul ca Lukas o facuse scorpie.
-Chiar vrei sa vin cu tine? intreba pe un ton uimit si continuand sa isi pastreze privirea asupra lui.
Un mic zambet, ca de copil, ii aparu pe chip privindu-l in ochi si mai putin sa sara in sus de fericire.Nu ii venea sa creada ca avea sa mearga in Italia, stiind ca barbatul nu promitea ceva si dupa nu se mai tinea de cuvant.Ii sari la propriu in brate, fiind ca un copil de zece ani ce primea o acadea.
Nu isi dorea nimic mai mult, decat sa fie cu el, oriunde ar merge, nu conta cat timp erau impreuna.
-Apropo de ce nu mi-ai zis ca se intoarce? o lua Lukas la rost, privindu-si sora urat.
-Nu am stiut.M-am trezit cu el la usa geniule.spuse roscata stand inca in bratele barbatului.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Beau Mirchoff
Vampir
Vampir
Beau Mirchoff


Mesaje : 57
Data de înscriere : 10/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 4:06 pm

-Nu, de data asta lucrezi cu acte in regula: contract, carte de munca si tot ce trebuie. M-ai ajutat prea mult pe gratis si esti singurul in care pot avea incredere.
Spuse acesta serios, privindu-si iubita cand o auzi atat de uimita de ceea ce spusese, de faptul ca avea sa o ia in Italia. Asa e, uitase sa-i spuna asta insa acum ca a aflat nu mai conta. O lua in brate cand aceasta sari pe el, incepand sa rada, fiind amuzat de felul cum se manifesta aceasta in clipele ei de bucurie. O tinea acum in poala, privindu-l pe Lukas usor incurcat.
-Nu am anuntat pe nimeni ca vin. Sti doar ca nu-mi place tam-tamul ce se face la venirea mea din cauza pustoaicei asteia. In plus, am vrut sa va fac o surpriza, in special mosului.
Chicoti amuzat, auzindu-l cum iar bombanea caci asculta si el la discutia noastra, fiind in bucatarie.
-Nu o mai pot lasa pe Isabella acasa, sti ca nu pot sta prea mult departe de ea si astea 8 luni au fost un chin. Te-as fi luat si pe tine daca nu era cu afacerea insa nu-ti face griji. Cand vei avea concediu ma vei suna si o sa am grija sa vi si tu. Vreau neaaparat sa-ti arat casa mea de-acolo si cine sunt eu cu adevarat.
Spuse pe un ton mandru, fiind chiar nerabdator sa-i arate tipului tot ce detinea el caci, oricum avea sa imparta absolut tot cu ei doi.
Sus In jos
Isabella Vermont
Fondator
Fondator
Isabella Vermont


Mesaje : 62
Data de înscriere : 09/06/2012

After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iun 11, 2012 4:13 pm

-Ma bucur ca ai incredere in mine si chiar ne-ai lipsit pe aici.Apropo scorpia numa prostii face.spuse Lukas razand, vazand-o pe roscata cum sarise pe Beau.
-Nu ma mai fa scorpie.NU sunt.marai roscata la fratele ei.
Era fericita, nici nu putea sa isi doreasca mai mult decat avea acum.Il avea pe Beau si fratele ei va da mai des pe acasa, ceea ce era perfect pentru amandoi.
Lukas o privi urat razand apoi si indreptandu-si toata atentia asupra tanarului acum.
-Si voi sunteti impreuna? Si zi si tu Beau, nu e scorpie?intreba cu un zambet diavolesc pe chip.
Ceva avea in cap Lukas, roscata stiind acel zambet, ce il avea fratele ei pe chip, nu era unul tocmai de inocenta, dar nu vroia sa ii auda nici un plan acum.
Roscata isi lasase capul pe umarul lui Beau, continuand sa stea in bratele lui, jucandu-se cu unghile pe bratul acestuia.
-Da, suntem impreuna. spuse roscata fericita si zambind ca un copil mic.
Sus In jos
https://half-blood-hill.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





After so long, finally with you again - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: After so long, finally with you again   After so long, finally with you again - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
After so long, finally with you again
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
half blood hill :: Home :: Case-
Mergi direct la: